• Środki czyszczące do elementów złącznych

Efektivní čištění spojovacích dílů v souladu s požadavky

Spojovací díly, jako jsou šrouby, matice, nýty a pružiny, zaujímají důležité místo téměř ve všech průmyslových oblastech. Aby byla zajištěna kvalita následných procesů, například tepelné zpracování, tvarování, povlakování, ochrana proti korozi, a dlouhodobě bezchybná funkce, jsou na partikulární a chemickou čistotu dílů kladeny čím dál vyšší nároky. Při čištění vznikají pro výrobce spojovacích dílů výzvy, kromě jiného z důvodu použití různých materiálů, komplexních geometrií, nesnadno odstranitelných nečistot (např. speciální maziva jako Molycote) a vysokých kapacit. Ecoclean nabízí pro tyto požadavky optimálně dimenzovaná a energeticky efektivní čisticí řešení, která umožňují vhodným způsobem, procesně bezpečně a ekonomicky splnit nejrůznější nároky na čistotu.


Čisticí technologie pro spojovací prvky

Firma Ecoclean nabízí kompletní řešení pro celé spektrum průmyslového čistění součástí. Pro čištění spojovacích prvků jsou využívány především mokré chemické procesy s médii na bázi vody a ekologickými rozpouštědly, které se provádějí ve standardních zařízeních a individuálně přizpůsobených čisticích systémech. Různé metody jako injekční zaplavování, čištění ostřikováním a máčením, ultrazvuk nebo i vysokotlaké čištění rozpouštědly v kombinaci s flexibilními pohyby dílů a účinnými, energeticky efektivními řešeními sušení zajišťují, že všechny díly vyjdou ze zařízení čisté a zcela suché. Bez ohledu na to, zda jsou čištěny jako vložené dílce nebo sypký materiál, v malých nebo velkých dávkách – až po mřížkové boxy. Výkonné systémy pro filtraci a úpravu umožňují dlouhé doby použití daného média a přispívají tak k vyšší efektivitě čisticích řešení a nízkým nákladům na čištěný kus.

Rozsáhlé know-how pro čištění spojovacích dílů

Aby bylo možné vhodně, udržitelně a efektivně vyřešit velmi rozmanité požadavky při čištění spojovacích dílů, je v první řadě zapotřebí rozsáhlého technologického know-how. Kromě toho je předpokladem znalost příslušných aplikací. Díky našim dlouholetým zkušenostem a množství realizovaných projektů můžeme nabídnout obojí. Rozsáhlé vybavení našich technologických center umožňuje provádění testů čištění s originálně znečištěnými díly za podmínek blízkých výrobě. Na základě materiálu, geometrie součástí, znečištění, požadavků na čistotu a kapacitu tak zpracováváme flexibilní, technicky a ekonomicky optimální čisticí řešení, která přesvědčují svou systémovou disponibilitou a zaměřením na budoucnost.

clear
Downloadform pdf cz