Naše síť –
kvalifikovaní partneři pro váš čisticí proces

Rádi vás odkážeme na partnerské společnosti, které důsledně podporují vaši firmu v jejích nárocích a nabízí špičkový výkon při čištění součástí a obrábění povrchů.

Kromě toho pro vás sestavíme zajímavé zdroje a webové stránky, které poskytují informace o problémech průmyslové čisticí techniky, čisticí chemie, čisticích procesů a ošetřování dílů.

VC999 Medical je obchodní jednotkou společnosti VC999 Packaging Systems, která je již více než 45 let světovým lídrem v oblasti balicích strojů. Společnost VC999 Medical ověřila proces, který zahrnuje stroj a obalový materiál i jejich validaci. Stroje jsou navrhovány a konstruovány v sídle rodinné společnosti ve švýcarském Herisau. Společnost VC999 je zastoupena ve více než 70 zemích světa. Výrobní závody se nacházejí ve Švýcarsku a v USA. Se společností VC999 Medical rozšiřuje skupina SBS Ecoclean svou nabídku služeb pro zákazníky ve zdravotnictví a nabízí kompletní škálu řešení na klíč od předčištění, přes meziproduktové a finální čištění až po balení zdravotnických dílů a komponent.
www.vc999medical.com

 

Skupina MMM je již po generace rodinnou společností střední velikosti s kompletním sortimentem výrobků a služeb pro čištění, dezinfekci a sterilizaci pro veškeré sterilní zpracování v nemocnicích, vědeckých ústavech, laboratořích a farmaceutickém průmyslu. Od roku 1954 se etablovala jako vývojář, výrobce a distributor jako rozhodující lídr v oblasti kvality a inovací na německém i mezinárodním trhu. Od 1. října 2021 uzavřela skupina MMM obchodní spolupráci se skupinou SBS Ecoclean pro oblast průmyslového čištění. Cílem této spolupráce je obchodní spolupráce se zaměřením na lékařskou techniku, přesnou mechaniku, hodinky a optiku. V této souvislosti se Ecoclean zaměřuje na průmyslový trh, zatímco MMM se v podstatě omezuje na obchod s nemocnicemi/laboratořemi.
www.mmmgroup.com

Odborný svaz průmyslového čištění dílů (FiT – Fachverband industrielle Teilereinigung e. V.) reprezentuje dodavatelské firmy, uživatele, poradenské, plánovací, inženýrské a servisní společnosti, vědecké instituty a odborné svazy v oblasti průmyslového čištění součástí. Jeho cílem je zastupování a podpora všeobecných, ideových a ekonomických zájmů svých členů.
https://www.fit-online.org/home

Společnost fairXperts GmbH & Co. KG disponuje třemi desítkami let zkušeností v oblasti koncepce, organizace a realizace tržně a tematicky orientovaných technických odborných veletrhů, seminářů a setkávání odborníků. Speciálně v tematických oblastech čištění dílů, technologií odbřitování a přesných povrchů existuje také ve spolupráci s odborným svazem průmyslového čištění dílů FiT (Fachverband industrielle Teilereinigung e.V.) široká nabídka zprostředkování znalostí a kvalifikace.
http://www.fairxperts.de/

As an independent knowledge and network organization, Mikrocentrum has been supporting the technical manufacturing industry for over 50 years with Training, Events and Business. Mikrocentrum offers over 170 (technical) courses and annually organize 6 trade fairs, 5 business events and 15 thematic events. In addition to these activities, Mikrocentrum offers companies a membership of the High Tech Platform, which now consists of 600 members. The aim is to increase knowledge, expand networks, improve business processes and to strengthen the competitive position of companies by working closely with a large network of industrial organizations, (semi) governments, knowledge and educational institutions.
https://mikrocentrum.nl

Odborný časopis mo Magazin für Oberflächentechnik (magazín pro povrchovou techniku) podává zprávy o aktuálních tématech funkčního a dekorativního ošetřování kovových, plastových, skleněných a dřevěných povrchů. Díky exkluzivním příspěvkům, zákulisním zprávám, reportážím a informacím o výrobcích nabízí magazín mo praktické informace odborným pracovníkům a osobám přijímajícím rozhodnutí.
http://www.mo-oberflaeche.de/

Wacker Qualitätssicherung je již od 90. let synonymem spolehlivého zajištění kvality, především pro dodavatele v automobilovém průmyslu a strojírenství. Kromě toho se tento středně velký podnik specializuje na průmyslové čištění dílů jako službu vhodně doplňující zajištění kvality. Dalším polem působnosti je stavba prototypů v úzké spolupráci s objednateli.
http://www.wacker-qs.de

The Manufacturing Technologies Association (MTA) is the UK’s trade association for companies in the manufacturing technology sector. MTA members design, manufacture and supply the advanced machinery, equipment and intellectual property that enable the creation of the products we rely on from day to day and that drive our economy. Key aspects of manufacturing technology include; machine tools, cutting tools, metrology (measuring) equipment, additive manufacturing (3D printing), surface finishing, robotics and computer aided design and manufacturing products (CAD/CAM), as well as the technology which is enabling the digitalisation of manufacturing – the fourth industrial revolution. The MTA delivers: marketing support and networking opportunities; specific and relevant economic and technical information; representation to Government and other stakeholders; help for exporters; and support for learning and development within member companies and beyond. The MTA owns and runs MACH, the UK’s premier event to showcase manufacturing technologies.
https://www.mta.org.uk

Asociace pro čištění ve výrobě je komunita profesionálů z oblasti čištění ve výrobě a průmyslu, kteří se vzájemně propojují, sdílejí a učí se od sebe navzájem. Jejím posláním je poskytovat prvotřídní vzdělávací a školicí příležitosti, vytvářet jedinečné a poutavé akce pro navazování kontaktů mezi profesionály z oblasti výrobního a průmyslového úklidu a stanovit a dodržovat přísné průmyslové standardy, které odpovídají na otázku "jak čistý je čistý?". Asociace pro čištění ve výrobě se snaží nevytvářet a nezavádět nové soubory norem, ale poskytovat informační středisko a zdroje pro již zavedené a uznávané soubory norem pro průmyslové čištění. Sdružení Manufacturing Cleaning Association chce prezentovat a sdílet odborné znalosti z řad svých různorodých členů. Sbírka průmyslových standardů obsahuje články, bílé knihy a zdroje poskytnuté členy MCA a odborníky, kteří sdílejí informace, aby posílili průmysl. Před zveřejněním ve sbírce prochází veškerý obsah náročným kurátorským procesem technického poradního výboru MCA.
www.manufacturingcleaning.org

ICT is the supplement of ipcm® dedicated to industrial cleaning, metal polishing, mass metal finishing, super-finishing, shotpeening, and surface preparation in general.
ICT provides success stories and technical case-studies about the application of new technologies, technical articles covering all aspects of industrial parts cleaning, industry news and market overviews.
Its readership is made by Decision-Makers of OEMs, manufacturers of components for different industrial fields, and metal finishing shops which have to provide a high cleanliness level to their parts.
In addition ICT is read by research institutes, university centres and laboratories.
http://www.myipcm.com

Downloadform pdf