EcoCbase C2

EcoCbase C2

EcoCbase C2

EcoCbase C2

EcoCbase - základní model pro čištění rozpouštědly

Špičková kvalita při výborným poměrem ceny a výkonu
EcoCbase C2 umožňuje jednoduchý vstup do techniky čištění. Jeho vynikající poměr ceny a výkonu z něj dělá při nízkých investicích velmi atraktivní řešení. Kompaktní zařízení je plně standardizováno, pracuje s jednoduchou, osvědčenou technikou a vyžaduje pouze malý prostor. Jako čistící medium se používají především výkonné uhlovodíky bez halogenů, které bezpečně a ekonomicky odstraňují oleje, tuky a třísky. EcoCbase C2 se dá dle volby použít k prozatímnímu nebo finální čištění, a to jak v malých provozech s nízkými výrobními kapacitami tak i ve velkých provozech se decentralizovanými čistícími stanicemi.

Už v základní verzi je EcoCbase C2 vybaven záplavovou nádrží, vakuovým sušením, filtrací plného proudu a průběžnou filtrací. Rozličné čistící úkoly - od odmaštění obrobku až po odstranění částic o velikosti ménší než < 100 µm

Volitelná dodatečná výbava
Kromě toho Ecoclean poskytuje okamžité úpravy výkonu čištění, úpravy rozpouštědla, nebo provozní úpravy. Na přání lze vestavět například destilaci, zařízení na parní odmašťování, druhou záplavovou nádrž, ultrazvukovou jednotku a kombi-filtr.

Zpět

Downloadform pdf