Zákaznický servis Ecoclean –
vše je v aplikaci!

Nová aplikace Ecoclean Service App umožňuje zákazníkům skupiny SBS Ecoclean Group rychle a snadno řešit požadavky na servis svých specifických čisticích strojů. Ať už se jedná o systémy na čištění dílů Ecoclean, ultrazvukové čisticí systémy od UCM nebo řešení na mytí dílů od společnosti Mhitraa – s aplikací Ecoclean Service App mohou mít zákazníci vždy přímý a rychlý kontakt s jedním z našich více než 120 servisních zaměstnanců po celém světě.

 

 

Informace a pokyny potřebné pro opravu poruchy stroje nebo pro údržbu systému lze přenášet přímo prostřednictvím smartphonu. Kamera na telefonu umožňuje týmu technické podpory pečlivě sledovat práci a podniknout okamžitá opatření, pokud něco nejde, jak má. Dotazy nebo pokyny mohou být okamžitě zodpovězeny či zpřesněny pomocí funkcí chatu a telefonu. Tento nejmodernější způsob podpory snižuje dlouhé a drahé cestování. To snižuje nejen odstávky systému, ale také emise CO2.

 

Přehled výhod:

  • Snadný, rychlý a přímý kontakt s nejbližším servisním střediskem Ecoclean
  • Rychlá a snadná registrace vašich strojů a obsluhy
  • Servisní požadavky spojené s konkrétním strojem pomocí sériového čísla
  • Odeslání chybové zprávy, požadavku na servis, náhradní díly údržbu a školení
  • Rychlá reaktivita díky mobilní práci přímo na místě u stroje
  • Snadná a rychlá komunikace s chatem a videem

 

Nainstalujte si bezplatnou servisní aplikaci Ecoclean nyní a využijte výhod pohodlného a přímého kontaktu s týmem servisní podpory! Vše, co potřebujete, je chytrý telefon, tablet nebo kancelářský počítač s přístupem na internet. Po jednoduché registraci můžete prostřednictvím aplikace spravovat všechny servisní problémy týkající se vašeho čistícího zařízení – rychlé, spolehlivé a flexibilní.

 

App Installation

App Desktop Version

Downloadform pdf