SBS Ecoclean Group Newsletter –
Získávejte průběžně informace z online publikací Ecoclean

Jako abonent budete dostávat aktuální informace o trendech, výrobcích, veletrzích a službách, stejně jako novinky z naší skupiny podniků. Naše publikace vycházejí v několika vydáních ročně a jsou k dostání v anglickém, německém nebo čínském jazyce.

V návaznosti na přihlášení obdržíte e-mail, v kterém vás požádáme, abyste potvrdili svou objednávku. Tento postup zaručuje, že vaše osobní údaje nebudou moci být zneužity žádnou nepovolanou třetí osobou.

Online publikace, k nimž se přihlásíte, můžete samozřejmě kdykoli opět odříct. Vyplňte, prosím, níže uvedená pole. (*: povinná pole)


Ochrana údajů

Upozornění: Údaje, které jste nám poskytli, můžete kdykoli zablokovat, opravit nebo vymazat. Kdykoli máte právo odvolat svůj souhlas; to můžete učinit vždy s účinností do budoucna. Odpovídající odkaz najdete také v každé online publikaci. Budete-li chtít uplatnit své právo na odvolání, můžete nám rovněž kdykoli zaslat e-mail s předmětem „Datenschutz“ (Ochrana údajů) na tuto e-mailovou adresu: communication(at)ecoclean-group.net