Prohlídky, údržba a servis – Kontakty pro Vaše čisticí zařízení

Pravidelná údržba čisticího zařízení má velký vliv na stálou optimální produktivitu. Jako specialista na průmyslovou čisticí techniku a výrobce inovačních čisticích zařízení klade Ecoclean zvláštní důraz na péči o své zákazníky – i po nákupu.

Aby vaše čisticí zařízení vždy běžela v nejlepším stavu a podmínkách, nabízíme komplexní údržbové balíčky a individuální servisní smlouvy. Můžete tak zajistit výkonnost svých zařízení a zajistit jejich hodnotu.

Standardní smlouvy o údržbě čisticích zařízení


Pro výpadek zařízení neexistuje žádná vhodná doba – pro kontroly a údržbu ale ano: Servisní tým firmy Ecoclean průběžně sleduje rytmus údržby vašich zařízení a včas si s vámi sjednává termíny.

Údržbová smlouva přizpůsobená vašim konkrétním požadavkům tvoří základ pro pravidelná údržbová opatření při předem propočítaných nákladech.

Individuální partnerské programy pro čisticí zařízení

Jako partner firmy Ecoclean můžete profitovat z individuálně přizpůsobených servisních smluv, které nabízíme ve třech kategoriích: stříbrné, zlaté a platinové. Předem si na základě analýzy zjistíme vaše předpokládané požadavky na servis. Také po skončení smlouvy zůstanete flexibilní: Rozsah servisu a dobu platnosti smlouvy lze kdykoli upravit.

Využijte naše partnerské programy:
  • jako flexibilní odpověď na vaše potřeby
  • pro plnou kontrolu nákladů na přesně definovaných úrovních servisu
  • pro úspory nákladů na servis a opravy během celé doby životnosti

 

Ecoclean Monschau

Ecoclean Filderstadt

Downloadform pdf cz